Sīkdatņu izmantošanas politika

Tīmekļa vietne „lgia.gov.lv” izmanto sīkdatnes (angļu val. „cookies”) kuras ir pielāgotas attiecīgā lietotāja vajadzībām un uzstādījumiem, lai uzlabotu satura kvalitāti un pielāgotu vietni lietotājam ērtākai lietošanai. Lietojot mūsu tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Sīkdatnes

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā un saglabāta jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat tīmekļa vietni. Sīkdatnes darbojas kā vietnes atmiņa, kas apkopo Jūsu ierīces iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), lai katrā turpmākajā apmeklējuma reizē, kad sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai trešās puses vietni, piem., “Google”, vietne atpazītu šo sīkdatni ar Jūsu ierīces iestatījumiem un nodrošinātu ērtu vietnes lietošanu.

Ar sīkdatnēm saistītie personas dati netiek izmantoti, lai Jūs personiski identificētu.

Izmantotās sīkdatnes

Sīkdatnes veids

Pakalpojuma sniedzējs

Izmantošanas mērķis

Glabāšanas laiks

TS01

IT infrastruktūras servera ģenerēts

Sesijas ID, sesijas nodrošināšanai kamēr lietotājs lieto tīmekļa vietni. Tiek noteikts, kādu valodu izmanto lietotājs un citi iestatījumi, kuri vajadzīgi pārlūkošanai.

Lietotāja tīmekļa vietnes darbības laikā

_gat

Google Analytics

Tiek izmantots, lai ierobežotu pieprasījumu intensitāti tīmekļa vietnē.

1 minūte

_ga

Google Analytics

Izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes unikālos apmeklētājus, piešķirot katram nejaušā kārtībā ģenerētu identifikatoru (anonimizējot).

2 gadi

_gid

Google Analytics

Nosaka lietotāja apmeklējumu skaitu 24 stundu periodā pēc pirmā apmeklējuma.

24 stundas

Tīmekļa vietnē izmanto “Google Inc.” izstrādātās “Google Analytics” programmas veidotās sīkdatnes, šo sīkdatņu izmantošanas mērķis ir mūsu tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties tīmekļa vietnē http://www.google.com/analytics/terms/us.html.

Kā kontrolēt sīkdatnes

Jūs varat kontrolēt un izdzēst sīkdatnes savas pārlūkprogrammas uzstādījumos, tomēr tādā gadījumā vietnes lietošana var būt būtiski traucēta un apgrūtināta.

Ja Jūs vēlaties, lai timekļa vietne neiegūst datus par Jūsu aktivitātēm tīmekļa vietnē, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) rīks. Šis rīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgās interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Plašāku informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Papildu informācija

Aizsardzības ministrijai ir tiesības jebkurā brīdī mainīt sīkdatņu politiku.  Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas www.mod.gov.lv.

Par papildu informāciju saistībā ar sīkdatnēm mūsu tīmekļa vietnē lūdzam sazināties ar Aizsardzības ministrijas Kanceleju pa tālr. 67335113 vai e-pasts: kanceleja@mod.gov.lv.