Aktualitātes|Par mums|Darbības jomas|Normatīvie akti|Pakalpojumi|Publikācijas|INSPIRE|Sadarbība|ES projekti
Resursi un rīki
Iepirkumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Vakances
Oficiāla vēstule
Kontaktinformācija
Saites
Video galerija
Tavai drošībai
Saistītās iestādes
Latvijas Kara muzejs
Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs
Jaunsardzes un informācijas centrs
Militārās izlūkošanas un drošības dienests
Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija
Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra > Aktualitātes > Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras Austrumu nodaļa sadarbībā ar Aglonas novada domi ir sagatavojusi Aglonas novada tūrisma bukletu
Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras Austrumu nodaļa sadarbībā ar Aglonas novada domi ir sagatavojusi Aglonas novada tūrisma bukletu

Tūrisma buklets tiek aktualizēts katru gadu un iespiests tipogrāfijā “Latvijas karte”. Bukleta informācija ir latviešu, angļu, krievu, vācu un latgaliešu valodās.

Bukletā var apskatīt Aglonas novada tūrisma karti M 1:70 000, informāciju par Aglonas novadu, apskates objektiem: Aglonas baziliku un Bērzgales Dieva Apredzības RK baznīcu, atpūtas vietu pie Cirīša ezera un Cirīša Upursalas taku, Kameņecas lielo akmeni, Velnezeru, Kristus Karaļa kalnu, Kara muzeju un Maizes muzeju, kā arī Valda Pauliņa keramikas darbīcu. Pieejama informācija par pilota pakalpojumiem, Aglonas apskatīšanai no “putna lidojuma”, kā arī informācija par laivu nomu, ūdensmaršrutiem,  velosipēdu nomu, velomaršrutiem.

Bukletā ietverta arī informācija par 25 viesu mājām, kas piedāvā ļoti daudz tūrisma pakalpojumus, Latgales tematiskajiem ciemiem, kas atrodas Aglonas novada teritorijā: Aglonas Alpu aktīvās atpūtas ciems, Meža burvības ciems; Senču tradīciju ciems, Upeņu sierra ciems, Radošo prasmju ciems un Godu saimnieču ciems un 3 viesu mājām, kas piedāvā Latgales kulināro mantojumu.

  

 

Informāciju sagatavoja:

Informāciju sagatavoja:
Andra Zubko - Melne
ĢIS un IT departamenta
Ģeodēzijas un kartogrāfijas nodaļas
Austrumu reģiona vadītāja, vecākā eksperte
ģeoinformācijas pakalpojumu attīstības jautājumos
Mob. tel. +371 26596999
E-pasts: andra.zubko[at]lgia.gov.lv

Aktuālās saites
© Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra 2007